Provincie Gelderland gaat het jachtseizoen op edelherten 3 maanden eerder openen op de Noordwest Veluwe omdat er 350 herten teveel lopen. De provincie wil onmiddellijk ingrijpen om het aantal terug te dringen.
Door dit besluit zullen vele drachtige herten worden afgeschoten en wat beslist niet goed te praten is. Het resultaat van dieren tellen komt ook hier weer goed naar voren. Volgens een lokale boer de heer Schouten bij mr. Visser (Recht in de Regio Ncrv) moeten afgeschoten herten worden ingeleverd bij de gemeente Nunspeet.
Vreemde zaken want de gemeente gaat eerst rasters verlagen zodat herten er overheen kunnen om ze vervolgens af te laten schieten. De zogenaamde leiders van dit land regering, provincie en gemeentes zijn teveel bezig om hun eigen zakken te vullen over de rug van mens dier en niet te vergeten de natuur in dit land.
Stop met het tellen van dieren en niemand hoeft zich nog aan aantallen te storen om vervolgens tot moorden over te gaan.
bron: Omroep Gelderland en Ncrv
Deel dit artikel |